Dzień Wszystkich Świętych - zmiany w organizacji ruchu drogowego - Aktualności - KPP Pińczów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Wszystkich Świętych - zmiany w organizacji ruchu drogowego

W najbliższy długi weekend, z uwagi na przypadający w piątek Dzień Wszystkich Świętych, spodziewamy się wzmożonego natężenia ruchu drogowego. Z tego powodu większa liczba policjantów będzie strzec bezpieczeństwa na drogach powiatu pińczowskiego. W niektórych miejscach przewidziano też czasowe zmiany organizacji ruchu.

Z uwagi zmieniające się często warunki pogodowe i nasilenie ruchu pojazdów apelujemy do wszystkich kierowców i pieszych, o zachowanie w świąteczny weekend szczególnej ostrożności podczas korzystania z dróg. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników ruchu. Nie pozwólmy  by osoby będące pod wpływem alkoholu siadały za kierownicą.

W celu utrzymania płynności ruchu, w niektórych miejscach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu, która będzie obowiązywać na drogach wojewódzkich od 31 października do 3 listopada 2019 :

w Kijach na drodze wojewódzkiej W-766 na wysokości cmentarza obustronnie (wyłączając parking) pojawi się znak B-36 (zakaz zatrzymywania).
w Bogucicach na drodze wojewódzkiej W-767 na wysokości cmentarza obustronnie pojawi się znak B-36 (zakaz zatrzymywania)
w Pińczowie ul. Grodziskowa zostanie przekształcona w drogę jednokierunkową z kierunkiem jazdy od ul Piłsudskiego do ul. Nowej. Jadąc od ul. 7 Źródeł po prawej stronie ulicy na wysokości skrzyżowania z ul. Nowej pojawi się znak C-4 (nakaz jazdy w lewo).

 

Opr. D.S.

Źródło: KPP Pińczów