Piknik Służb Mundurowych - Aktualności - KPP Pińczów

Aktualności

Piknik Służb Mundurowych

Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Pikniku Służb Mundurowych z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, który odbędzie się w dniu 14 września 2018 r. w godz. 10.00-14.00 przy Hali Widowiskowo-Sportowej ul. Republiki Pińczowskiej 42.

Wszystkie formacje mundurowe obecne w Pińczowie, a więc Policja, Straż Pożarna, Zakład Karny, Nadleśnictwo oraz Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury w Pińczowie, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, w dniu 14 września 2018 r. organizują Piknik Służb Mundurowych.  Dla uczestników zostało przygotowanych wiele atrakcji, jak stałe stoiska poszczególnych służb, wystawy, pokazy taktyk i technik interwencji, ratownictwa medycznego, systemu dozoru elektronicznego, akcji gaśniczej, warsztaty artHISTORII i wiele innych, jak choćby stanowisko doboru do służby w Policji.

Imprezie towarzyszy Turniej Piłki Halowej Służb Mundurowych oraz akcja krwiodawstwa „ODDAJ KREW PODZIEL SIĘ ŻYCIEM” organizowana po raz siedemnasty przez Stowarzyszenie Krewcy Ponidzianie w pińczowskim domu kultury.

Piknik, który rusza o godz. 10.00 organizowany jest po to aby w zbliżającą się setną rocznicę odzyskania niepodległości promować bogatą historię, udział w niej formacji mundurowych oraz ich codzienny wkład w nasze bezpieczeństwo. Każdy znajdzie coś dla siebie.  

Patronat nad wydarzeniem objęli: Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach, Świętokrzyski Komendant Wojewódzki PSP w Kielcach, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Krakowie, Nadleśniczy Nadleśnictwa Pińczów oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.

 

Wyk. D.S

Źródło: KPP Pińczów